Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.99%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
20.69%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
17.24%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.08%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Zaměstnanci Samsonu pomáhají Českým Budějovicím. Dobrovolně uklidili odpadky

Zaměstnanci Samsonu pomáhají Českým Budějovicím. Dobrovolně uklidili odpadky

Zaměstnanci Pivovaru Samson přispívají ke zlepšení životního prostředí v Českých Budějovicích. V rámci Mezinárodního dne životního prostředí 5. června sesbírali odpadky, aby pomohli lokalitám kolem místních vodních toků.

„Pivo je s vodou nerozlučně spjato. Jako nejstarší českobudějovický pivovar si uvědomujeme důležitost vody pro nás i pro obyvatele města. Z tohoto důvodu se snažíme zlepšit okolí řek v Českých Budějovicích. Konzultovali jsme naše aktivity s městem, odbor životního prostředí nám dal několik tipů – pomůžeme zlepšit břehy Malše a Mlýnské stoky,“ říká ředitel Pivovaru Samson Daniel Dřevikovský.

Pivovar Samson ale pochopitelně při čištění Českých Budějovic nezapomněl v úterý 5. června ani na výrobu piva. „Zhruba polovina kolegů se podílela na odklízení odpadků, ostatní vyráběli pivo. Zákazníci tak nemusejí mít strach, že bychom jim neuvařili Samson, který si v poslední době stále více pochvalují,“ dodává Dřevikovský.

Pivovar Samson slaví Mezinárodní den životního prostředí letos již počtvrté. V minulosti jeho pracovníci čistili okolí pivovar na Lidické ulici a na cyklostezce kolem areálu.

Českobudějovický Samson o sobě dává v poslední době čím dál víc slyšet. V květnu uspořádal exkluzivní soutěž o zájezd na fotbalový šampionát v Rusku. Samson je totiž oficiálním pivem MS ve fotbale pro Českou republiku.  Nyní se připravuje na konání SamsonFestu s fotbalovou tematikou, který je na programu 23. června a má záštitu českobudějovického primátora Jiřího Svobody. 

Pivovar Samson, a.s., České Budějovice patří do portfolia belgicko-brazilské společnosti AB InBev, která je největším světovým pivním koncernem. Mezi jeho další značky patří například Stella Artois, Corona či Foster´s. Česká republika jako pivní velmoc si v jeho portfoliu získává čím dál důležitější postavení, čemuž napomáhá investování do jejích tradičních značek, jako je právě Samson.

Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  06.06.2018  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Fotogalerie ...
Diskuse ...
Zaměstnanci Samsonu pomáhají Českým Budějovicím. Dobrovolně uklidili odpadky
Zaměstnanci Samsonu pomáhají Českým Budějovicím. Dobrovolně uklidili odpadky Zaměstnanci Pivovaru Samson přispívají ke zlepšení životního prostředí v Českých Budějovicích. V rámci Mezinárodního dne životního prostředí 5. června sesbírali odpadky, aby pomohli lokalitám kolem místních vodních toků.„Pivo je s vodou nerozl ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 06.06.2018
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video