Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.78%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
21.52%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.46%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.24%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: vizualni styl
    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7   


Výsledky vyhledávání ve firmách (243)

1. Cyril & Metoděj, s.r.o.

Reklamní agentura z Brna poskytující full service. Reklamní kampaně od tvorby marketingové strategie a reklamního sdělení, přes plánování a nákup médií po reklamní produkci. Kreativní služby – firemní a vizuální styl, webdesign. Produkce tiskovin.

2. united people, s.r.o.

Jsme specializovaná marketingová a komunikační agentura. Nabízíme komplexní servis pro corporate identity, grafický design, reklamní kampaně, vizuální styl firmy, kreativní řešení kampaně, logotyp. Poskytujeme služby v oblasti firemní komunikace.

3. iTutorial, s. r. o.

iTutorial - online vzdělávání je připravovaná encyklopedie zaměřená pro grafické designéry, produkční, fotografy a další zájemce. Ukázky vzdělávacích materiálů, obsah encyklopedie můžete nahlédnout ve veřejné části http://www.itutorial.

4. Voodoo Communications s.r.o.

Jsme reklamní studio s velkým nadšením, chutí do práce a nakažlivě optimistickým duchem. Nabízíme vám profesionální práci v oblasti firemní vizuální komunikace, grafického designu a komplexní realizace multimediálních a internetových projektů.

5. Kafka Design

Komplení grafický design, loga, corporate identity, prospekty, plakáty, ilustrace, maskoti, webdesign, reklama. Vytvořili jsme mj. logo a avizuální styl pro pojišťovnu Kooperativa, iDNES.cz, Řízení letového provozu nebo Radiožurnál.

6. AGENTURA FOTO K

Profesionální technická, reklamní a reportážní fotodokumentace. Svatební fotografie a fotografie dětí a rodin. Vizážistika, image a styl - kompletní poradenství.

7. Studio Petrohrad s.r.o.

Studio Petrohrad s.r.o. nabízí kompletní služby v rámci grafického designu, fotografie, fotografické postprodukce, reklamy a tvorby webů.

8. Ivan Vandrovec

Nabízíme kompletní webdesign, vývoj online aplikací, CMS, SEO, CD prezentace, eShopy a hosting.
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Nadpis
 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video