Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.78%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
21.52%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.46%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.24%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: plakaty
    1 | 2 | 3   


Výsledky vyhledávání ve firmách (23)

1. GraphicPrint s.r.o.

Velkoformátový tisk (bannery, billboardy, fotografie, plakáty, obrazy ,veletržní expozice apod.), řezaná reklama (polepy automobilů, samolepky na podlahy a zdi, barevné samolepky apod.), grafické práce (návrhy logotypů, bannerů, letáku apod.), tvorba webů

2. macware s.r.o.

Provoz online systému levného a kvalitního ofsetového tisku. Široká nabídka tiskovin za překvapivé ceny, od vizitek, letáků a hlavičkových papírů přes plakáty, samolepy, bloky a brožury, po kalendáře, katalogy a prezentační desky. Nabídka hologramů.

3. Agentura M-S-P, s.r.o.

Expresní velkoplošný a malonákladový tisk - plakáty, letáky, brožury, časopisy, vizitky, CLV, samolepky, podlahová a okenní grafika, kalendáře, fototapety a další tiskoviny. Moderní prostředí web2print pro on-line kalkulaci, objednávku a zaslání dat.

4. Výhodný tisk

Rychlý, kvalitní a výhodný tisk - online. Kamkoliv v ČR.

5. Jansen Display s.r.o.

Jansen Display je výrobcem pro rámy na plakáty, roletové stojany, stojany na letáky, stojany na literaturu, prodejní displeje, výstavní stánky a stěny, světlné rámy, city-light vitríny, nástěnky, whiteboardy a jiné prezentační systémy.

6. PolepTO samolepky & trička

polep aut / tónování skel / polep výloh / bannery / plachty / reklamní cedule / samolepky / potisk textilu / vizitky / letáky / plakáty / grafické návrhy / magnety na auto / řezaná a tištěná grafika / velkoplošný tisk / dibond desky / hliníkový sendvič

7. Michal Vaněk

Nabízíme kompletní polygrafické – tiskové služby. Tiskneme katalogy, letáky, plakáty, samolepky a jiné firemní tiskoviny. Dodací lhůta 4 dny u většiny zakázek. Dále se zabýváme tvorbou www stránek, PPC reklamou a prodejem reklamních předmětů.

8. PRODUCTION Co, s.r.o.

Věnujeme se výrobě a prodeji přenosných prezentačních systémů, velkoplošnému a digitálnímu tisku. Používáme špičkové výrobky švédské společnosti Expand.
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Nadpis
 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video