Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.78%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
21.52%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.46%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.24%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: medialni analyzy
    1 | 2 | 3 | 4   


Výsledky vyhledávání ve firmách (32)

1. Anopress IT, a.s.

Anopress IT poskytuje svým klientům služby v oblasti profesionálního monitoringu médií, výstřižkové služby a mediálních analýz.

2. Best Online Media, s.r.o.

Best Online Media je mediální zastoupení webů z především z oblasti informačních technologií a telekomunikací. Pro firmy připravujeme "na míru" internetové reklamní kampaně a další marketingové služby. Aktálně zastupujeme více než 20 ICT webů.

3. Mediální Agentura

Mediální Agentura se specializuje na reklamu na facebook.com

4. Ondřej Rázl - mediální služby

Věnuji se jak mediálním službám a marketingu, tak i kameře a střihu a moderování. Za sebou mám desítky spokojených klientů a spolupráci s významnými firmami i institucemi. Ke každé zakázce se snažím přistupovat individuálně.

5. BenedaGroup.com

Jsme internetová mediální agentura zaměřená na strategický internetový marketing, poradenství, plánování a realizace internetové reklamní kampaně. Nabízíme služby: online reklamní strategie, bannerové reklamní kampaně, budování značky online, PPC reklama

6. Commservis.com

Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy.

7. Badyan, s.r.o.

Nabízíme marketingové poradenství a public relations služby, včetně outsourcingu. Zajišťujeme media relations, specializujeme na internetovou komunikaci (PR on the Net, audity a obsahová správa webů, e-lettery, internetové kampaně aj.), veletržní PR aj.

8. Communication cord

Communication cord nabízí mediální poradenství a konzultace, mediální zastoupení, kurzy komunikace s novináři, kurzy prezentačních dovednosti, internetové PR, redakční práce, zajištění profesionálních moderátorů a DJ na společenské nebo rodinné akce.
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Nadpis
 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video