Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.78%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
21.52%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.46%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.24%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: marketingove strategie
    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6   


Výsledky vyhledávání ve firmách (47)

1. Optimal Marketing s.r.o.

Optimal Marketing poskytuje komplexní servis v oblasti digitálního marketingu. Analyzuje a navrhuje marketingové strategie. Testuje a optimalizuje webové aplikace. Hledá optimální řešení, které zvyšuje zisk, snižuje náklady a přivádí nové zákazníky.

2. Badyan, s.r.o.

Nabízíme marketingové poradenství a public relations služby, včetně outsourcingu. Zajišťujeme media relations, specializujeme na internetovou komunikaci (PR on the Net, audity a obsahová správa webů, e-lettery, internetové kampaně aj.), veletržní PR aj.

3. Výzkumy Soukup

Strategický marketing založený na spolehlivém marketingovém výzkumu. Realizujeme B2C i B2B průzkum trhu, výzkum konkurence, mystery shopping, focus groups, etnografické metody. Klademe důraz na interpretaci dat, marketingová doporučení a strategie.

4. BenedaGroup.com

Jsme internetová mediální agentura zaměřená na strategický internetový marketing, poradenství, plánování a realizace internetové reklamní kampaně. Nabízíme služby: online reklamní strategie, bannerové reklamní kampaně, budování značky online, PPC reklama

5. Cyril & Metoděj, s.r.o.

Reklamní agentura z Brna poskytující full service. Reklamní kampaně od tvorby marketingové strategie a reklamního sdělení, přes plánování a nákup médií po reklamní produkci. Kreativní služby – firemní a vizuální styl, webdesign. Produkce tiskovin.

6. PR.Konektor

PR.Konektor je agentura s marketingovým přesahem, komplexním přístupem a dlouholetými zkušenostmi. Nabízíme media relations, digitální PR (vítěz České ceny PR 2010, řada dalších ocenění!), krizovou komunikaci, strategické poradenství a event management.

7. Digito.cz

Navrhujeme a tvoříme webové prezentace a eshopy včetně marketingové strategie na internetu s podporou videa, hudby a audiovizuálních grafik.

8. b4u Media & Communication, s.r.o.

b4u marketingové a komunikační služby - marketingová restaurace
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Nadpis
 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video