Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.78%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
21.52%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.46%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.24%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

VINCI Park se mění na Indigo

Obchodní název Indigo Infra CZ a.s. nese nově provozovatel 4 203 parkovacích stání na území hlavního města Prahy. Společnost, která doposud nesla název VINCI Park CZ a.s., prošla v posledním měsíci rozsáhlým rebrandingem.
V celoevropském měřítku tak proběhl rebranding jednoho z největších hráčů v oblasti provozování parkovišť a služeb spojených s parkováním. Celkově francouzská společnost provozuje 1,9 milionu parkovacích míst ve 14 zemích světa, 581 městech. Nový název a grafická tvář reflektují neustálé zdokonalování v kvalitě parkovacích služeb, které tato společnost nabízí.

„Moderní kabát v souladu s novým logem dostaly v ČR všechny firemní komunikační nástroje společnosti. Jsou jimi merkantilie zahrnující vizitky, hlavičkové papíry atd. V souladu s touto grafikou také proběhlo nové obrandování celkem 8 parkovacích stání v Praze. Většina z nich je v centru metropole, nejvýznamějším místem je parking na hlavním vlakovém nádraží Praha,“ říká Ing. Martin Potůček, ředitel kreativní agentury Guideline, která má na starosti implementaci nové komunikační strategie Indigo v České republice.

Mezi největší výhody parkovacích zařízení Indigo patří non-stop provoz a možnost měsíčního předplatného a rezervací . Vysoká kapacita zajišťuje dostupnost volných míst – například vlajková loď Indigo, parking na hlavním vlakovém nádraží Praha, nabízí 312 garážových a 211 venkovních stání pro osobní vozidla a 10 stání pro autobusy. Samozřejmostí je zde nepřetržitý kamerový monitoring a ostraha bezpečnostní agenturou a řidiči mohou využít také nadstandardní služby v podobě VIP car service a myčky osobních aut. Další, rovněž non-stop a pohodlné parkování v centru Prahy nabízejí například Parkoviště Nádraží Smíchov s 201 stáním nebo Parkoviště Nádraží Holešovice s 60 stáními.
Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  07.12.2015  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 1 )
... hodnotim ...
   
Fotogalerie ...
Diskuse ...
VINCI Park se mění na Indigo
Obchodní název Indigo Infra CZ a.s. nese nově provozovatel 4 203 parkovacích stání na území hlavního města Prahy. Společnost, která doposud nesla název VINCI Park CZ a.s., prošla v posledním měsíci rozsáhlým rebrandingem. V celoevropském měřítku tak proběhl rebranding jednoho z největších hráčů v oblasti provozování pa ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 07.12.2015
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video