Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.67%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
21.33%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.00%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
40.00%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

V červnu startují tři nové hudební televize: Óčko Gold, Fajn Rock TV, 360TuneBox

V pozemním vysílání v multiplexu 3 a také na kabelu a na satelitu se objeví odnož stanice Óčko, program Óčko Gold. Zaměří se na největší české i zahraniční hity od 60. až do 90. let, cílí na muže a ženy od 35 let výš.
Společnost SPI International Ivana Hronce, provozovatel rodiny programů Filmbox, na satelitu Astra (na dosavadní pozici programu EroXX HD) spouští program pro mladé publikum 360TuneBox, ve vysokém rozlišení obrazu HD, výběr žánrů zahrnuje hip hop, indie rock, hudbu elektronickou i populární, slibuje každý měsíc 100 nových klipů.

„Program se nebude soustředit na známá jména globálního hudebního průmyslu, ale nabídne paletu klipů hudebních průkopníků a stoupajících hvězd z celého světa,“ prohlásil Łukasz Bułka, ředitel marketingu a PR SPI International.

A v sítích kabelového operátora UPC se rovněž 1. června objeví stanice Fajn Rock TV, od loňského května vysílající na internetu, jejíž program je zaměřený na rockovou hudbu od 60. let do současnosti. Mají ho tvořit domácí a světové videoklipy, záznamy koncertů, profily interpretů a aktuální zpravodajství z hudebního průmyslu. V sítích UPC bude součástí služby Komfort a balíčku stanic Music.

Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  15.07.2013  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 2 )
... hodnotim ...
   
Diskuse ...
V červnu startují tři nové hudební televize: Óčko Gold, Fajn Rock TV, 360TuneBox
V pozemním vysílání v multiplexu 3 a také na kabelu a na satelitu se objeví odnož stanice Óčko, program Óčko Gold. Zaměří se na největší české i zahraniční hity od 60. až do 90. let, cílí na muže a ženy od 35 let výš. Společnost SPI International Ivana Hronce, provozovatel rodiny programů Filmbox, na sate ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 15.07.2013
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video