Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.99%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
20.69%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
17.24%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.08%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Společnost Epson zaujala fototiskárnami na veletrhu Reklama Polygraf

Společnost Epson zaujala fototiskárnami na veletrhu Reklama Polygraf 
V pražských Letňanech se ve dnech 29.–31. května 2018 konal již 25. ročník veletrhu Reklama Polygraf, na kterém se představilo velké množství firem z oboru tisku i reklamy. Na veletrhu ani tentokrát nechyběly produkty společnosti Epson, které byly k vidění na stáncích NANOTEC, AWC Morava, TEPEDE, QUENTIN a M&P. Návštěvníci zde mohli získat informace o trendech a novinkách ve využití tiskových zařízení a jejich příslušenství.

Slávek Gross, LFP Manager společnosti Epson CZ & SK

Společnost Epson se tento rok rozhodla pro změnu, a tak si tiskárny této značky mohli návštěvníci prohlédnout a vyzkoušet na několika partnerských stáncích. Produktů byla přichystaná celá řada od sublimačních tiskáren SureColor SC-F9300 a SureColor SC F6200 (hdK), kvalitních signage tiskáren SureColor SC-S40610, průmyslových barevných tiskáren štítků ColorWorks C7500G, všestranných DTG tiskáren SureColor SC-F2100 a F2000 až po fototiskárny a nátiskové zařízení SureColor SC-P7000 STD a SC-P5000, které se těšily velkému zájmu návštěvníků, díky vysoce přesnému tisku a zářivým barvám. Letos jsme prvně ukázali i SC-T5200, která se hodí pro tisk široké škály vysoce kvalitní grafiky a obrazových materiálů CAD a GIS v designérských a architektonických studiích, kopírovacích střediscích, stavebních a strojírenských společnostech, v maloobchodu i v oblasti vzdělávání.

Účastníci veletrhu si mohli vyzkoušet všechny vystavené produkty a sami si ověřit vysokou kvalitu i rychlost tisku. Pro dotazy směrem k produktům byli na místě přítomni Slávek Gross, Business Account Manager Epson CZ&SK a Martin Lucký, Pre/Post Sales Specialist Epson CZ&SK, na které se zájemci mohli po celou dobu veletrhu obracet se svými dotazy. 

Slávek Gross, LFP Manager společnosti Epson CZ & SK, uvádí: „Letos jsme veletrh pojali jinou formou než v letech minulých. Namísto vlastního stánku Epson jsme podpořili naše partnery, a návštěvníkům veletrhu jsme tak mohli ukázat historicky největší počet produktů z našeho portfolia i možnosti, které jim technologie Epson v oblasti tisku nabízí. Největší zájem byl tradičně o Signage stroje a přímý potisk textilu“

Reklama Polygraf nebyla jediným květnovým veletrhem, na kterém byly produkty značky Epson k vidění. Další takovou akcí byla i evropská specializovaná výstava FESPA 2018 v Berlíně, která se rovněž zaměřuje na novinky v oblasti digitálního tisku.

Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  06.06.2018  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse ...
Společnost Epson zaujala fototiskárnami na veletrhu Reklama Polygraf
Společnost Epson zaujala fototiskárnami na veletrhu Reklama Polygraf  V pražských Letňanech se ve dnech 29.–31. května 2018 konal již 25. ročník veletrhu Reklama Polygraf, na kterém se představilo velké množství firem z oboru tisku i reklamy. Na veletrhu ani tentokrát nechyběly produkty společnosti Epson, které by ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 06.06.2018
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video