Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.47%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
20.22%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
17.98%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.33%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Sociální sítě přímo na vaší provozovně

Jak přivést sociální sítě přímo až do vaší prodejny a provozovny představí v říjnu 2014 na pražském  a brněnském Veletrhu řešení Ondřej Lidmila ze společnosti Enplug. Zeptali jsme se pana Lidmily na podrobnosti.

Motivem říjnového Veletrhu řešení je hledání odpovědí na aktuální otázky podnikatelů. Se kterou otázkou se nejčastěji potkáváte na jednáních s podnikateli?
Přišli jsme na trh s úplně novým produktem ze zámoří. Nejčastěji se tak setkávám s otázkou, jaký přínos vlastně ENPLUG displeje mají? Většina firem dnes sociální sítě používá, nejčastěji Facebook. Mají tam fanouškovskou základnu, kterou zahrnují nabídkami a aktualitami. Co tomuto modelu ale chybí je interakce, komunikace. Máme atraktivní nástroj, který toto umí řešit a navíc může díky tomu napomoci růstu samotného byznysu.

Sociální sítě mají veliký potenciál. V čem se skrývá potenciál komunikace zákazníka přímo na místě, přímo v akci. Tedy třeba během nakupování?
Přes sociální sítě lidé čím dál více sdílejí se svými přáteli informace o tom, kde jsou, co dělají, informují o svých zážitcích a prožitcích. Díky chytrým telefonům, které má dnes již více než 60% populace, je toto čím dál snazší a děje se to okamžitě. Aniž bych to nějak inicioval, může se například o mojí restauraci dozvědět spousta lidí od jednoho návštěvníka, který u mně dobře poobědval, s fotkou jídla se následně pochlubil na sociální síti, kde ji viděli jeho přátelé. ENPLUG motivuje zákazníky k tomu, aby tak dělali častěji a velmi autenticky a efektivně tak zvyšovali povědomí o mých službách. ENPLUG propojuje sociální sítě s realitou. Díky tomu mohu přímo do místa prodeje dostat velmi zajímavý prvek, který zobrazuje obsah ze soc. sítích přímo od mých zákazníků. Což může zapůsobit daleko více než neosobní reklama.

Spokojenost zákazníka je vrtkavá a může se rázem změnit na tvrdou kritiku. Jak se tomu bránit, když víme, jak fungují sociální sítě?
Získávat zpětnou vazbu od zákazníků je strašně důležité. Podnikatel tak zjistí spokojenost zákazníků a s případnými připomínkami může dále pracovat. To pak vede ke zlepšení samotné služby. Na sociálních sítích je to stejné. Pouze s tím rozdílem, že na sociálních sítích se lidé cítí anonymněji, nemají strach kritiku vyjádřit. Často se naši klienti bojí toho, že pokud budou mít ve své provozovně displej, na který bude moci přes sociální sítě kdokoliv zavěsit cokoliv, zvrhne se to. Náš software toto řeší a dokáže filtrovat vulgarismy a sentiment samotných příspěvků. Navíc umožňuje uživatele zablokovat, takže už se od nich žádný nevhodný příspěvek ven nedostane.

Na jaká konkrétní témata se mohou těšit účastníci brněnského a pražského Veletrhu řešení?
Rád bych alespoň v základu nastínil, jaká příležitost se skrývá v sociálních sítích a v jejich využití pro podnikání ve spojení s naší technologií. Sociální sítě jsou velký potenciál a většina firem je přesvědčena, že na nich musí být aktivní. Často ale neví, jak s nimi vlastně naložit. Ústředním tématem mého workshopu bude využití sociálních sítí přímo v místě prodeje tak, aby pro podnikatele co nejvíce pracovaly.

Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  19.09.2014  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 1 )
... hodnotim ...
   
Diskuse ...
Sociální sítě přímo na vaší provozovně
Jak přivést sociální sítě přímo až do vaší prodejny a provozovny představí v říjnu 2014 na pražském  a brněnském Veletrhu řešení Ondřej Lidmila ze společnosti Enplug. Zeptali jsme se pana Lidmily na podrobnosti.

Motivem říjnového Veletrhu řešení je hledání odpovědí na ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 19.09.2014
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video