Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.22%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
22.22%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
15.87%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.68%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Sklizeno a McCann Prague propagují opravdovou zeleninu

Sklizeno a McCann Prague propagují opravdovou zeleninu

McCann Prague přinesl koncem února novou kampaň pro klienta Sklizeno. Jejím úkolem je primárně apelovat na kvalitu potravin, jež prodejny Sklizeno nabízejí. Kampaň tedy cílí primárně na lidi, kterým jde o to, co jedí. Jasným příkladem bývají rodiny s dětmi. Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší, a pokud jde o jídlo, platí to dvojnásob. Na druhou stranu vztah dětí k zelenině, symbolu zdraví, nebývá většinou zrovna pozitivní. Právě to bylo hlavní inspirací pro samotné ztvárnění kampaně.

Víme, že vztah dětí k zelenině není zrovna přátelský. A pokud se jedná o super kvalitní zeleninu, půjde pak o čistou nenávist. A tu jsme se rozhodli v dětském pojetí 
v naší kampani ztvárnit a ukázat tak rodičům, že zelenina ze Sklizeno je ta nejopravdovější zelenina,” říká Klára Palmer, kreativní ředitelka z McCann Prague.

Kampaň je v těchto dnech k vidění v outdooru (CLV/digi CLV) a v tiskových médiích. Nejenom v metru tak tedy potkáte obrázky spoutané čerstvé mrkve na dětské železniční trati nebo třeba prošitou hlávku zelí. Plánují se další instore aktivity i další vlny kampaně s dále rozvinutým tématem kvality složení a původu potravin.

O samotné focení vizuálu se postaral Pavel Hejný a produkce Creative Embassy. Za McCann Prague měl kreativní zpracování na starost tým Kláry Palmer ve složení Ondřej Kroupa (art director), Ivan Soukup (copywriter), za account Lucie Srbková a Šárka Veselá. 
O společnosti McCann 
Skupina McCann vznikla ve Spojených státech v roce 1930 sloučením agentur „The H. K. McCann Company“ (založena 1912) a „The Erickson Company“ (1902). V dnešní době má společnost 180 poboček ve více než 120 zemích světa, první evropská pobočka byla otevřena v roce 1927.  Od počátku padesátých let byla průkopníkem konceptu integrované komunikace, která zahrnovala i disciplíny jako PR nebo sales promotion. V současnosti je McCann jednou z největších globálních marketingových sítí, mezi jejíž hlavní klienty patří například Coca-Cola, IKEA, Microsoft, Nestlé, GlaxoSmithKline nebo General Motors. 

O McCann Prague
Česká pobočka společnosti byla založena v roce 1991 a od svého vzniku patří stabilně mezi 5 největších agentur v ČR. V současné době zaměstnává zhruba sto profesionálů z oboru reklamy a komunikace a pracuje pro značky jako Vodafone, MasterCard, L'Oréal, Intersnack, Gambrinus nebo Kofola. Za posledních 10 let získala agentura v ČR i zahraničí přes 150 ocenění svých projektů, je také nejúspěšnější agenturou v soutěži EFFIE o nejefektivnější reklamu. 

O společnosti Sklizeno
Sklizeno je řetězec prodejen potravin zdravého životního stylu s desítkami prodejen po České republice. Hlavní zásadou Sklizeno je důraz na kvalitní potraviny za rozumnou cenu. Nabízí pouze potraviny vyhovující kodexu kvality Sklizeno z lokální i světové produkce s jasným složením i původem. Součástí sítě jsou i bistra, kde kuchaři připravují denně čerstvé snídaně, obědy i večeře. Mezi další služby Sklizeno patří eshop s kvalitními potravinami, online catering a občerstvení pro kanceláře. https://www.sklizeno.cz/


Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  05.03.2018  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 1 )
... hodnotim ...
   
Diskuse ...
Sklizeno a McCann Prague propagují opravdovou zeleninu
Sklizeno a McCann Prague propagují opravdovou zeleninu McCann Prague přinesl koncem února novou kampaň pro klienta Sklizeno. Jejím úkolem je primárně apelovat na kvalitu potravin, jež prodejny Sklizeno nabízejí. Kampaň tedy cílí primárně na lidi, kterým jde o to, co jedí. Jasným příkladem bývají rodiny s dětmi. Každý r ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 05.03.2018
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video