Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.78%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
21.52%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.46%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.24%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Seznam.cz uzavřel mediální partnerství s kapelou Lucie


Seznam.cz uzavřel mediální partnerství s kapelou Lucie
Česká internetová jednička uzavřela mediální partnerství s nejslavnější českou kapelou, skupinou Lucie. Seznam.cz se tak stává jedním z hlavních mediálních partnerů výpravného turné EvoLucie, na kterém skupina po 16 letech představí nové album. 

Nový singl Takhle tě mám rád, jenž Lucie úspěšně vyslala nedávno do českého rádiového éteru, se zároveň stává úvodní písní nového seriálu Kadeřnictví, který běží od 14. května na Stream.cz.


Mediální partnerství uzavřel Seznam s Lucií až do konce roku 2019, a to pro oblast audiovizuálních služeb a on-line zpravodajství. Seznam.cz společně s kapelou chystá například atraktivní audiovizuální materiály z koncertů, backstage videa, rozhovory se členy kapely a mnoho dalšího. Veškerý obsah bude k vidění na Stream.cz nebo v Televizi Seznam. Během turné EvoLucie zavítá kapela mimo jiné do Prahy (22., 23. a 24. 11.), Ostravy (13. 11.), Brna (17. a 18. 11.) a na Slovensko, konkrétně do Bratislavy (27. 11.) a do Košic (30. 11.).

„Těší nás, že jsme se mohli pro naše turné EvoLucie spojit s tak renomovaným a nezávislým médiem, jakým Seznam.cz je. Vzhledem k jeho celorepublikovému zásahu na internetu jsme si nemohli vybrat silnějšího partnera,“ komentuje podpis smlouvy Ladislav Vajdička z BrainZone, manažer skupiny Lucie.

„Seznam.cz je jednou z nejsilnějších značek na českém trhu s mnohaletou historií. Úplně stejně vnímám kapelu Lucie. Mimo jiné chceme naše uživatele, čtenáře i diváky bavit a prožívat s nimi výjimečné zážitky. Proto je pro mě toto spojení logickým krokem, ze kterého mám obrovskou radost, a jsem nadšený, že se první píseň kapely Lucie vydaná po šestnácti letech stává součástí našeho nového seriálu Kadeřnictví,“ vysvětluje propojení s kapelou Igor Kalaš, obsahový ředitel Seznam.cz.Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  17.05.2018  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 1 )
... hodnotim ...
   
Fotogalerie ...
Diskuse ...
Seznam.cz uzavřel mediální partnerství s kapelou Lucie

Seznam.cz uzavřel mediální partnerství s kapelou Lucie
Česká internetová jednička uzavřela mediální partnerství s nejslavnější českou kapelou, skupinou Lucie. Seznam.cz se tak stává jedním z hlavních mediálních partnerů výpravného turné EvoLucie, na kterém skupina po 16 letech představí nové a ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 17.05.2018
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video