Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
23.26%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
20.93%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.28%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.53%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Proboston rozšiřuje team a zavádí nové subbrandy

Proboston Creative dlouhodobě spolupracuje se svými klienty na různých digitálních kampaních. Aby firma zlepšila kvalitu a svoji expertízu, rozhodla se vytvořit a rozšířit nové teamy, které se budou věnovat konkrétním tématům a projektům.
Jedním ze subbrandů agentury je divize Promails. Díky rozšíření hardwaru, zlepšení softwaru a díky zkušenostem teamu je možno rozeslat statisíce emailů denně. Systém je natolik flexibilní, že je schopen rozeslat až 30 miliónů emailů měsíčně. K tomu patří i zpětné analýzy, strategie kampaní a další služby. Promails využívají stávající klienti Probostonu, ale společnost samozřejmě chce nabídnout svoje služby a zkušenosti novým klientům i síťovým agenturám.

Dalším specializovaným teamem je Promobily, který se zaměřuje na vývoj mobilních aplikací a mobilního contentu. Díky spolupráci jednotlivých teamů lze vytvořit např. skvělý web, který bude obsahovat prvky pouze pro mobilní zařízení, interaktivní výlohy ovládané mobilem/tabletem.

S novými divizemi se Proboston minulý měsíc i rebrandoval. Nové logo Proboston Creative má více zdůrazňovat kreativitu, styl a hravost. Předpona PRO spojuje všechny divize Proboston Creative ProMails i ProMobily. Těmito značkami chce firma ukázat svoje kompetence, dovednosti a sílu agentury.
Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  18.03.2015  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 1 )
... hodnotim ...
   
Diskuse ...
Proboston rozšiřuje team a zavádí nové subbrandy
Proboston Creative dlouhodobě spolupracuje se svými klienty na různých digitálních kampaních. Aby firma zlepšila kvalitu a svoji expertízu, rozhodla se vytvořit a rozšířit nové teamy, které se budou věnovat konkrétním tématům a projektům. Jedním ze subbrandů agentury je divize Promails. Díky ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 18.03.2015
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video