Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.67%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
21.33%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.00%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
40.00%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Praha hodlá osadit středy kruhových objezdů reklamními nosiči

Na kruhových objezdech v Praze by se mohly objevit nové reklamy. Technická správa komunikací (TSK) vypsala záměr na pronájem 15 míst uprostřed okružních křižovatek. Zájem projevily 4 firmy, řekla dnes ČTK mluvčí TSK Barbora Lišková. Pro postavení reklamy budou muset ale získat řadu povolení včetně souhlasu rady hlavního města.
Podle Liškové středové ostrůvky větších okružních křižovatek zaplňují plastikami, kašnami, zelení nebo vlastní prezentací i další města v Česku a v Evropě. „Tuto funkci by mohla splňovat i 3D reklama,“ řekla Lišková.

Reklamu uprostřed silnice kritizuje předseda pražské ODS Filip Humplík. „Jedná se o další pochybný druh reklamy a zároveň jde o velmi nebezpečný způsob propagace,“ řekl ČTK. Reklama by podle něj mohla odvézt pozornost řidiče od dění na silnici. „Tento nápad vzešel pravděpodobně z hlavy ‘chytrých’ podnikatelů a TSK ochotně tento nápad hodlá realizovat,“ dodal.

TSK však tento záměr hájí. Málo viditelný střed kruhového objezdu je podle Liškové rizikovým místem, protože řidič může jet mechanicky a změny na silnici si všimne pozdě. Díky reklamě tak na objezd včas zareaguje a sníží rychlost, dodala.

Podle Liškové TSK vypsáním záměru chtěla zjistit zájem firem o takové nevyužité prostory. Zdůraznila, že jde pouze o první krok v řadě dalších. Vybraná firma by musela získat povolení od dalších úřadů včetně radních hlavního města. „Rada bude rozhodovat nejen o případném pronájmu, ale ještě předtím rozhodne o vypsání výběrového řízení a stanovení jeho přesných podmínek, pokud by námět umístění reklamy ve středové části okružních křižovatek byl shledán jako vhodný,“ uvedla Lišková.

Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  06.05.2014  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 1 )
... hodnotim ...
   
Diskuse ...
Praha hodlá osadit středy kruhových objezdů reklamními nosiči
Na kruhových objezdech v Praze by se mohly objevit nové reklamy. Technická správa komunikací (TSK) vypsala záměr na pronájem 15 míst uprostřed okružních křižovatek. Zájem projevily 4 firmy, řekla dnes ČTK mluvčí TSK Barbora Lišková. Pro postavení reklamy budou muset ale získat řadu povolení včetně souhlasu rady ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 06.05.2014
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video