Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.78%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
21.52%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.46%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.24%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Nový web marketingové agentury specializující se na české firmy.

Firma MARKETING STRATEGY spustila nový web, který reaguje na potřebu prezentovat novinky, aktuální reference a služby společnosti. Webové stránky spojují jak prezentaci odbornou - prostřednictvím článků, tak jednotlivé služby v oblasti marketingu, designu a firemního poradenství.
Marketing Strategy pomáhá vytvářet českým firmám efektivní strategie jejich růstu pomocí marketingových a designérských služeb.

Unikátní je tato firma v komplexnosti poskytovaných služeb a přímém zacílení na české firmy. Marketing Strategy nabízí firmám kompletní řešení pro zvýšení poptávky po produktech a službách, vytvoření nových obchodních cest a budování firemní a produktové image. Poskytuje služby sestavené na míru potřebám konkrétní firmy tak, aby firemní investice do marketingu a designu byla skutečně efektivní a měla co nejvyšší návratnost investovaných peněz.

Firmám, které se rozhodnou s firmou spolupracovat, poskytnou profesionálové z oboru marketingovou strategii prodeje a poptávky, návrh realizace poptávky po výrobcích a službách, analýzu trhu a konkurence, oslovení zákazníků, PR i nákup médií. Marketéři také zajišťují kompletní realizaci marketingových služeb až po tisk, výrobu a produkci. Odborníci na strategický design zase připraví pro firmu design strategii, která zahrnuje například design firemních a produktových značek, návrhy obalů a obalových kolekcí, reklamní předměty, či firemní a produktovou prezentaci, a to jak v tištěných médiích, tak na internetu.

Marketing Strategy přináší řešení existenčních problémů českých firem v době stagnace i mimo ní. Chce firmám pomoci snížit firemní náklady, nalézt a udržet si pevné místo na trhu a dále jejich podíl na trhu zvyšovat.

Marketingová manažerka a jednatelka firmy Tereza Svobodová říká: ,,Nabízíme firmám realizaci účinné strategie marketingu a designu s důrazem na efektivní a cílené využití firemních investic. Pro majitele firem je během léta ten nejlepší čas, aby se s naší nabídkou seznámili, protože tak jejich firma může dosáhnout lepších výsledků již na konci letošního roku.“
Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  02.05.2013  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 3 )
... hodnotim ...
   
Fotogalerie ...
Diskuse ...
Nový web marketingové agentury specializující se na české firmy.
Firma MARKETING STRATEGY spustila nový web, který reaguje na potřebu prezentovat novinky, aktuální reference a služby společnosti. Webové stránky spojují jak prezentaci odbornou - prostřednictvím článků, tak jednotlivé služby v oblasti marketingu, designu a firemního poradenství. Marketing Strategy pomáhá ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 02.05.2013
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video