Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.78%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
21.52%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.46%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.24%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Kašpar PR

Adresa firmy: Kašpar PR
Thámova 221/7
18600 - Praha 8
Telefon:+420 602 884 030
Web:kasparpr.cz
Email:pavel.kaspar@kasparpr.cz
Poloha na mapě: zobrazit mapu
Kraj: Praha
Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
Podrobné informace
Nabídka služeb v oblasti public relations, médií a marketingu. Konzultace, specializace na strategické poradenství, realizaci konkrétních PR projektů, vztahy s médii, krizovou komunikaci, interní komunikaci, veřejné záležitosti a redakční služby.
Nabídka služeb v oblasti public relations, médií a marketingu. Konzultace, specializace na strategické poradenství, realizaci konkrétních PR projektů, vztahy s médii, krizovou komunikaci, interní komunikaci, veřejné záležitosti a redakční služby za seriózní ceny.
Klíčová slova:
Reference

Petr Maličovský, MBA generální ředitel United Registrar of Systems Czech s.r.o.

S panem Pavlem Kašparem se naše firma dohodla na spolupráci při zavedení nových služeb a podpoře značky. Spolupráce spočívala v PR podpoře, kterou pan Kašpar skvěle ovládá a to velmi efektivně. Jeho služby mohu velmi doporučit.

Jiří Stabla majitel Carun Pharmacy s.r.o. a provozovatel Konopných lékáren

Public relations je věc, která vás stimuluje k tomu, abyste si uvědomili vážnost podnikání. Jakmile se o vás začnou zajímat novináři, začnete podnikat. Pavel Kašpar odvádí opravdu skvělou práci a nedokážu si představit mé každodenní podnikání bez jeho pomoci. Dokázali jsme spolu přesvědčit společnost, že konopí není zas tak zlé, jak si lidé mysleli. Všem doporučuji Pavla Kašpara.

Michaela Koubová ekonomická redaktorka Deníku vydavatelství Vltava Labe Press a.s.

S panem Pavlem Kašparem spolupracuji dva roky na tématech týkajících se zdraví a zdravotnictví. Vzhledem k tomu, že v deníku potřebujeme informace v řádu několika hodin, oceňuji jeho pohotovost a schopnost rychle poskytnout potřebná data. Důležitá je pro mne také jasná a rychlá komunikace i respektování zaměření našeho média včetně vhodného výběru tiskových zpráv, které jeho prostřednictvím dostávám. Spolupráci s panem Pavlem Kašparem mohu vřele doporučit.

PhDr. Eva Brixi šéfredaktorka časopisu Prosperita a příloh Madam Business a Fresh Time

Pana Pavla Kašpara znám již několik let jako člověka, který se pohybuje v oboru PR a mediálních služeb jako ryba ve vodě. Je radost s ním spolupracovat, protože patří k vstřícným a pracovitým lidem, kteří nelitují času ani námahy k tomu, aby odvedli včas a kvalitně práci, jež poslouží dobré věci. Je také naprosto spolehlivý, drží termíny a plní sliby. Tím, že je na něj spolehnutí, vybočuje z běžné praxe, a to nás, odběratele jeho tiskových zpráv, motivuje nejen k publikování těchto materiálů, ale často i ke konzultacím, dotazům, nabídkám z naší strany (stojíme o rozhovor s klientem, o zveřejnění jeho názorů na to či ono, půjčujeme si klienta do rubrik apod.). Ani perfektní tiskové právy nic nezmohou, pokud se s nimi podle příslušného klíče a na základě osobních vztahů s novináři nezachází. Vytvářet, kultivovat a aktivovat takové vztahy je běh na dlouhou trať, a to je i část zmiňovaného know-how. Znamená to nejen znát, ale i umět. A Pavel Kašpar umí.
Poloha firmy na mapě
 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video