Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.99%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
20.69%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
17.24%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.08%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Martin Žabka se stává Senior Account Directorem v AMI Communications

Novým Senior Account Directorem ve společnosti AMI Communications se od ledna stává Martin Žabka. Zodpovědný bude za řízení týmu poskytujícího servis klientům z oblasti zdravotnictví.
Martin Žabka má bohaté, více než šestnáctileté, profesní zkušenosti v oblasti Public Relations v komunikačních odděleních významných českých a mezinárodních firem. Do AMI Communications přichází ze společnosti Česká telekomunikační infrastruktura (zkráceně CETIN) ze skupiny PPF. Ve své pozici byl zodpovědný za mediální komunikaci, interní komunikaci a za oblast brandu a firemní odpovědnosti. Stejnou roli Martin zastával i u mobilního operátora O2, kde navíc odpovídal i za oblast sponzoringu a elektronických médií. Dříve pracoval ve společnosti Siemens, kde působil jako manažer externí komunikace a CSR. Za externí, interní a marketingovou komunikaci zodpovídal jako ředitel komunikace ve společnosti a Sport Invest Group ve společnosti Honeywell. V minulosti působil jako PR manažer a tiskový mluvčí ve společnosti Telefónica, v Českém Telecomu a Eurotelu Praha.

V AMI Communications povede tým zdravotnictví zajišťující PR například pro společnosti GlaxoSmithKlein, VZP, Boehringer Ingelheim, Astellas nebo Thomayerova nemocnice. Zároveň bude mít na starosti New Business v oblasti zdravotnictví, zajištění mediálních tréninků a strategické poradenství.

Martin Žabka vystudoval Fakultu multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Hovoří plynně anglicky a slovensky, současně má pasivní znalost němčiny, ruštiny a španělštiny. Mezi jeho záliby patří cestování, filmy v klubu náročného diváka, botanika a planespotting.
Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  18.01.2016  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 1 )
... hodnotim ...
   
Diskuse ...
Martin Žabka se stává Senior Account Directorem v AMI Communications
Novým Senior Account Directorem ve společnosti AMI Communications se od ledna stává Martin Žabka. Zodpovědný bude za řízení týmu poskytujícího servis klientům z oblasti zdravotnictví. Martin Žabka má bohaté, více než šestnáctileté, profesní zkušenosti v oblasti Public Relations v komunikačních odděleních významných čes ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 18.01.2016
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video