Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.41%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
20.69%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
15.52%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
41.38%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Lucie Fedorová se stala Account Managerem v AMI Communications

Novou Account Managerkou největší tuzemské PR agentury AMI Communications se stala Lucie Fedorová.
V agentuře působí téměř šest let a na starosti bude mít tým věnující se převážně klientům z oboru ICT a interní a externí komunikaci AMI.
Lucie Fedorová působí v největší tuzemské PR agentuře necelých šest let. Po svém nástupu v roce 2011 se věnovala především klientům ze zdravotnictví a ICT. V současnosti má na starosti také interní a externí komunikaci agentury. Doposud pracovala pro klienty, mezi které patří například Vodafone, Letuška.cz, AV MEDIA, CompuGroup Medical, Coolpad nebo HTC.  Lucie vystudovala obor Management a HR a v oblasti PR a marketingu se pohybuje necelých 7 let.
Z týmu Lucie Fedorové byla zároveň povýšena Lucie Vaněčková na pozici Account Executive. Před nástupem do AMI Communications v roce 2015 pracovala jako redaktorka České informační agentury. V AMI získala zkušenosti zejména u klientů HP Inc. Czech Republic a Letuška.cz.

AMI Communications, spol. s r.o., působí na trhu už dvacet dva let a od roku 2001 je největší PR agenturou v České republice. Je zakladatelem marketingové skupiny, která s obratem dvanáct miliónů eur patří mezi největší firmy v oblasti Public Relations a Public Affairs v regionu střední Evropy. Prostřednictvím svých dceřiných společností Design Communications a Digital Communications nabízí také služby zaměřené na grafické práce na jedné straně a on-line komunikaci na straně druhé. Mezi klienty AMI Communications v ČR patří například Česká pojišťovna, ČEZ, Ford, GlaxoSmithKline, Plzeňský Prazdroj, Shell, Unilever, Wrigley a Mars.


Kontakt pro více informací:
Lucie Vaněčková, AMI Communications, Lucie.Vaneckova@amic.cz, tel. 602 640 767

Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  11.05.2017  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 1 )
... hodnotim ...
   
Fotogalerie ...
Diskuse ...
Lucie Fedorová se stala Account Managerem v AMI Communications
Novou Account Managerkou největší tuzemské PR agentury AMI Communications se stala Lucie Fedorová. V agentuře působí téměř šest let a na starosti bude mít tým věnující se převážně klientům z oboru ICT a interní a externí komunikaci AMI.Lucie Fedorová působí v největší tuzemské PR agentuře necelých šest let. Po s ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 11.05.2017
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video