Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
23.26%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
20.93%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.28%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.53%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Libora mluvčím Asociace.BIZ

Novým PR manažerem Asociace.BIZ se od 22. září stal Pavel Libora, který přichází z Mladé fronty. Hlavním cílem Pavla Libory bude efektivně komunikovat klíčový produkt Asociace.BIZ-Asociace dodavatelů internetových řešení, o.s., kterým je soutěž Internet Effectiveness Awards (IEA).
Komunikace má být vedena do dalších médií, přes které by se měl smysluplně posílit kredit této soutěže. Čtenáři jednotlivých medií by se měli dozvědět zákulisní informace, rozhodování poroty, ale i jednotlivé case study. Mnoho jich je natolik kvalitních, že stojí za uveřejnění, nebo za komentář třetích stran. Jeho práce se také zaměří na posílení mediálních partnerů soutěže a to převážně televizních. 

Dalším úkolem pro Liboru bude připravit komunikační strategii Asociace.BIZ, zaměřit se na sjednocenou komunikaci dovnitř i ven a posílit vnímání Asociace.BIZ médii a veřejností. 

Pavel Libora přichází z týdeníku Strategie z vydavatelského domu Mladá fronta. Jako redaktor měl na starosti právě marketingovou komunikaci, takže jeho obory byly public relations, direct marketing, telemarketing, ale i out of home, grafická studia, tiskárny nebo fotobanky. V minulosti působil jako šefredaktor magazínu Fotografie magazín a Photoart. Fotografování je jeho velkou zálibou, mezi další patří cestování na zajímavá místa, aktivně tenis, plavání, kolo nebo petanque.


Autor článku  Jana Girgašová  Vydáno  12.10.2010  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse ...
Libora mluvčím Asociace.BIZ
Novým PR manažerem Asociace.BIZ se od 22. září stal Pavel Libora, který přichází z Mladé fronty. Hlavním cílem Pavla Libory bude efektivně komunikovat klíčový produkt Asociace.BIZ-Asociace dodavatelů internetových řešení, o.s., kterým je soutěž Internet Effectiveness Awards (IEA). Komunikace má být vedena do dal ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 12.10.2010
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video