Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
23.26%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
20.93%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.28%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.53%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Korporátní komunikaci pro Oriflame zastřeší PR klinika

Kosmetická společnost Oriflame, která nedávno oslavila 20 let působení na českém trhu, se rozhodla pro posílení své korporátní komunikace v českých médiích. Do výběrového řízení byly pozvány čtyři PR agentury, z nichž švédského výrobce kosmetiky nejvíce zaujala PR klinika. Jejím prvním úkolem bylo přivítání zakladatele značky Oriflame, Jonase af Jochnicka, a to u příležitosti oslav 20. výročí Oriflame v České republice.
„PR klinika pro nás připravila životaschopný PR projekt a následně nás přesvědčila i dosaženými výstupy v médiích a odbornou péčí,“ řekl k tomu Miroslav Kopřiva, Generální ředitel ORIFLAME CZECH REPUBLIC spol. s r.o. 

Oriflame se v České republice dosud soustředil nejvíce na ATL a PR komunikaci svých produktů a profilaci svých zástupců. Pro posílení korporátní komunikace se rozhodl na základě dlouhodobé strategie pro podporu značky kvalitní švédské kosmetiky v České republice. Do finálového kola postoupila kromě PR kliniky také trojice významných českých PR agentur. 

„Při výběru agentury jsme kladli důraz především na předchozí reference agentury, kreativní přístup k public relations a zároveň schopnost vytvořit strategii korporátního public relations,“ uvedla Zuzana Staňková, PR manažerka ORIFLAME CZECH REPUBLIC spol. s r.o.

Autor článku  Jana Girgašová  Vydáno  01.07.2010  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 1 )
... hodnotim ...
   
Diskuse ...
Korporátní komunikaci pro Oriflame zastřeší PR klinika
Kosmetická společnost Oriflame, která nedávno oslavila 20 let působení na českém trhu, se rozhodla pro posílení své korporátní komunikace v českých médiích. Do výběrového řízení byly pozvány čtyři PR agentury, z nichž švédského výrobce kosmetiky nejvíce zaujala PR klinika. Její ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 01.07.2010
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video