Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.78%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
21.52%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.46%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.24%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Grand Prix interní komunikace 2016 byla zahájena

Grand Prix interní komunikace 2016 byla zahájenInstitut interní komunikace vyhlásil šestý ročník prestižní soutěže projektů z oblasti interní komunikace a souvisejících oborů, IIK GRAND PRIX 2016. Přihlašování projektů do soutěže bylo spuštěno a projekty je možné registrovat do 1. srpna. Grand Prix IIK bude slavnostně vyhlášena 8. září 2016 a vítězné projekty budou vyslány do mezinárodních soutěží.
Projekty a úspěšně realizované kampaně interní komunikace lze přihlašovat pomocí on-line aplikace http://soutez.institutik.cz/. Soutěžit může každý, kdo se cíleně věnuje interní komunikaci a jejím vlivům na angažovanost a loajalitu zaměstnanců, bezpečnost práce, úspěšnost recruitmentu a fungování podniku. Soutěž je určena každému, kdo vnímá význam interní komunikace jako nástroj pro zvyšování efektivity organizace a optimalizace výrobních a komunikačních procesů. Své projekty mohou hlásit české firmy, sdružení, státní orgány, charitativní organizace, vysoké školy, nadnárodní společnosti a další organizace, a to bez ohledu na členství v IIK. „Budeme rádi, když se zúčastní co nejvíce projektů a tak se ukáže, že interní komunikace v Čechách aktivně funguje.“ zdůrazňuje Tomáš Poucha, výkonný ředitel a zakladatel Institutu interní komunikace, který dodává: „Chceme, aby se interní komunikace u nás rozvíjela a aby ty nejlepší projekty byly veřejně oceněny, proto chceme ukázat nejzajímavější příklady dobré praxe, zprostředkovat je širší veřejnosti a zároveň tak soutěžícím poskytnout zpětnou vazbu k dalšímu rozvoji.“ 

Odborná porota bude volit vítěze v jednotlivých kategoriích podle mnoha měřítek. Porota je složená ze špičkových odborníků a předních osobností interní komunikace. Projekty budou již tradičně soutěžit v 6 kategoriích: digitální IK, tiskové kanály, osobní komunikační kanály, dobrý nápad, úspěšná kampaň, strategická IK. Porota bude u každého projektu oceňovat přístup k IK, řešení, fungování, vliv, využitelnost a přínos přihlášeného projektu. Všichni soutěžící obdrží „Protokol hodnocení porotců“, který je pro ně cennou zpětnou vazbou, kdy se dozvědí, jak jejich projekt jednotliví porotci vidí, co hodnotí pozitivně a kde vidí rezervy.

Absolutním vítězem loňského ročníku GP IIK byl vyhlášen ČEZ s kampaní „Jezdíme bezpečně, chráníme životy, šetříme finance“. K vítězství v Grand Prix 2015 dodává slovo Ondřej Šuch -  manažer útvaru interní komunikace: „Grand Prix v IK? Vymysleli jsme interní komunikační aktivitu, zvládli ji a výsledkem jsou konkrétní čísla, konkrétní úspory a méně dopravních nehod. Jsme rádi, že ocenění lze získat i za něco takto brutálně konkrétního a nestačí designově vymazlená prezentace. Týme i poroto, díky!

IIK vítá i drobné projekty, které v malé firmě usnadnily a zlepšily interní komunikaci a měly jakýkoli význam na její fungování. Tým IIK je připravený poskytnout pomoc s přihláškou i s konzultací nad úvahou, zda je počin v interní komunikaci vhodný k přihlášení a jak to udělat.“ říká koordinátorka projektu Bohdana Kašparová.
Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  18.07.2016  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 3 )
... hodnotim ...
   
Diskuse ...
Grand Prix interní komunikace 2016 byla zahájena
Grand Prix interní komunikace 2016 byla zahájenInstitut interní komunikace vyhlásil šestý ročník prestižní soutěže projektů z oblasti interní komunikace a souvisejících oborů, IIK GRAND PRIX 2016. Přihlašování projektů do soutěže bylo spuštěno a projekty je možné registrovat do 1. srpna. Grand Prix IIK bude slav ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 18.07.2016
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video