Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.78%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
21.52%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.46%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.24%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Fleischmannova Lagardère zastupuje tři nové weby

Mediální skupina Lagardère začala zastupovat weby DSL.cz, KalorickéTabulky.cz a Odpovědi.cz. Společnost tak pokračuje v rozšiřování svých digitálních aktivit a posiluje segmenty B2B a životní styl.
Nově zastupované weby patří do digitálního portfolia mediální skupiny Lagardère od začátku roku. "Zvýší zásah internetové populace, ale také rozšíří tematickou nabídku a pro inzerenty a mediální agentury posílí důležité cílové skupiny," uvedla PR manažerka skupiny Lagardère Radka Pilzová. Nové servery se podle ní budou objevovat také v crossmediálních kampaních v propojení s mobilními službami a rádii.

Server DSL.cz je zaměřený na informace o internetových službách, obsahu a telekomunikacích s důrazem na problematiku připojení k internetu. Zároveň jde o nejnavštěvovanější český měřič rychlosti připojení.

KalorickéTabulky.cz jsou aplikací zaměřenou na uživatele, kteří se zajímají o zdravý životní styl. Návštěvníci na serveru mohou sledovat svoji hmotnost a k dispozici mají také databázi nutričních hodnot s více než 20 tisíci druhy potravin.

Odpovědi.cz jsou komunitní web typu otázka/odpověď. Návštěvník webu může položit libovolný dotaz a získat odpovědi od rozsáhlé komunity uživatelů. Otázky jsou členěny do kategorií podle témat.

Mediální skupina Lagardère Active ČR, jejímž prezidentem je Michel Fleischmann, provozuje skupinu rádií Evropa 2, Frekvence 1, rádio Bonton, Dance Radio a slovenskou stanici Europa 2. Na internetu pak hudební portál koule.cz, dětský web Pigy.cz a web pro motoristy MOTOmail.cz.
Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  18.02.2013  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 1 )
... hodnotim ...
   
Diskuse ...
Fleischmannova Lagardère zastupuje tři nové weby
Mediální skupina Lagardère začala zastupovat weby DSL.cz, KalorickéTabulky.cz a Odpovědi.cz. Společnost tak pokračuje v rozšiřování svých digitálních aktivit a posiluje segmenty B2B a životní styl. Nově zastupované weby patří do digitálního portfolia mediální skupiny Lagardère od začátku roku. "Zvýší zásah inter ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 18.02.2013
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video