Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
23.26%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
20.93%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.28%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.53%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Efektivní řízení produktů a značek aneb jak na to

V příjemném prostředí, KC GreenPoint, Praha, proběhla konference BRAND & PRODUCT FORUM, kde jste se mohli setkat s profesionály z oboru. Pozvání přijali: Marek Prchal (idea maker), Vilém Rubeš (Brand Consultant/Creative Director), Miroslav Jiřík (marketingový ředitel-RunPrague), Petra Chovancová (Brand manager-Danone), Pavlína Kvapilová (výkonná ředitelka nových médií ČT), Jaroslav Fabián (marketingový ředitel ESET), Kristýna Štíhelová (marketingová manažerka-Očko TV), Ondřej Kasík (ředitel komunikace-AC Sparta Praha), Milan Duda (marketingový manažer-Aukro), Petr Hartoš (analytik průzkumu trhu-Kooperativa). 
Velmi příjemné prostředí, milí pořadatelé, zajímaví hosté a přátelská atmosféra, to vše bylo možné zažít na konferenci, která se konala 25. dubna v Praze. Již zmínění hosté konference, hovořili o své práci a na konci přednášky, vždy proběhla diskuze na dané téma. Výběr témat byl velmi pestrý a díky skvěle zvládnuté organizaci, vše proběhlo, tak jak má. Během dne, bylo k dispozici občerstvení.

Hovořilo se například o tématu, jak zvýšit spokojenost zákazníků a zisk vaší firmy aniž byste museli snížit cenu produktu nebo investovat do věrnostního programu, účastníci dostali rady jako například: nikdy neslevte na kvalitě, pečujte o své partnery, rozumějte jim a pomáhejte, spolupracujte s lidmi, kteří vám věří, dokažte, že jste přínosem pro komunitu a zemi, budujte věrnost svých zákazníků, buďte zodpovědní, myslete globálně, jednejte lokálně, mějte sen.

Někteří mediální partneři akce jsou, komora public relations, media guru, marketing journal, strategie, etarget, MMPORTAL.CZ.

Autor: Adéla Drahoňovská
Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  01.05.2013  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 1 )
... hodnotim ...
   
Diskuse ...
Efektivní řízení produktů a značek aneb jak na to
V příjemném prostředí, KC GreenPoint, Praha, proběhla konference BRAND & PRODUCT FORUM, kde jste se mohli setkat s profesionály z oboru. Pozvání přijali: Marek Prchal (idea maker), Vilém Rubeš (Brand Consultant/Creative Director), Miroslav Jiřík (marketingový ředitel-RunPrague), Petra Chovancová (Bran ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 01.05.2013
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video