Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.78%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
21.52%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.46%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.24%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE – NEVERBÁLNÍ A VERBÁLNÍ KOMUNIKACE, ASERTIVNÍ JEDNÁNÍ, ZVLÁDÁNÍ KONFLIKTNÍCH SITUACÍ, ANTIMANIPULATIVNÍ STRATEGIE

Začátek akce: 18. September 2014
Konec akce:19. September 2014
Web: otevřít webovou prezentaci akce
Pořadatel: VOX
Kontaktní osoba / email:
vox@vox-kurzy.cz
Adresa: Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1
Odeslat známému  Odeslat  Komentáře k článku  Diskuse (0) 
Sdilet
Podrobné informace
Prostřednictvím tréninkových metod získají účastníci semináře potřebné komunikační a asertivní dovednosti. Účastníci budou vedeni k rozvíjení komunikace jako klíčového faktoru chování a jednání při profesním kontaktu vně i uvnitř firmy, ke stimulování motivace pro konstruktivní postoje i v konfliktních situacích. Osvojí si asertivní techniky, práva a pravidla a naučí se diagnostikovat ty situace, kdy mají tendenci k agresivitě či pasivitě či jakému typu manipulace nejsnáze podléhají. Lektorka – psycholožka zanalyzuje jejich možnosti a potenciál jednat novými přiměřenými způsoby, v nichž se budou cítit lépe a sebevědoměji.

Přednáší
Mgr. Jana Wiesnerová (psycholožka, vysokoškolská pedagožka, poradkyně LARRA CZ s.r.o.)

Program
Základy neverbální a verbální komunikace – první dojem, účinek mimiky, gest, vzdálenosti, správná interpretace signálů řeči těla druhých • komunikace a fyzický kontakt – odstranění negativních faktorů v neverbální oblasti (projevy nervozity atd.) – přesilové a antimanipulační taktiky neverbální komunikace – praktický trénink.
Vlastní komunikační styl účastníka:Chybné slovní návyky • efektivní slovní formulace (odbourání slovního „salátu“), ucelená sdělení a pozitivní vyjadřování • překážky a pravidla efektivního naslouchání • techniky kladení otázek. 
Trénink úspěšné sebeprezentace a rétorické pohotovosti.

Dovednosti asertivního jednání – diagnostika vlastního stylu v zátěžových situacích. Testy asertivity • asertivní práva • techniky, principy • 3 typy chování. Přiměřené sebeprosazení. Asertivní kritika a pochvala, dovednost odmítání a určení si hranic. Typologie manipulátorů a antimanipulační techniky.

Komunikace a řešení konfliktů – dovednost „ustát“ si svůj protichůdný názor • konstruktivní komunikace v konfliktních a vypjatých situacích • strategie zvládání konfliktu • komunikace ve vedoucím postavení • typologie konfliktních jedinců • sebevědomá prezentace názoru jako cesta z bludného komunikačního kruhu • nácvik řešení konfliktů metodou modelových situací. Diagnostika vlastního psychologického profilu jednání v konfliktu (test).

Poznámka – seminář je veden vysoce interaktivní formou za využití zpětných vazeb pomocí videonahrávek, cvičení, psychologických testů a hraní modelových situací. Každý účastník odejde s doporučením, jakým směrem své dosavadní komunikační dovednosti rozvíjet a stimulovat tak, aby plně využil svůj osobnostní potenciál. „Bonbonkem“ je též skupinová písemná zpětná vazba každému účastníku (volitelné). 
Pozor – velmi intenzivní tempo semináře!


Poznámka
V ceně semináře jsou podkladové materiály a celodenní občerstvení. 

Každý účastník obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o jeho absolvování. 

BONUS: V ceně semináře je písemný PSYCHOLOGICKÝ PROFIL osobnosti pro každého účastníka vypracovaný lektorkou – psychodiagnostičkou.
Informace o pořadateli ...
Název firmy:

VOX

Kontaktní osoba: - - -
Adresa sídla: Senovážné náměstí 23, 110 00, Praha 1
Web: www.www.vox.cz
Tel.: 777 741 777
Email: prihlaska@vox-kurzy.cz
Diskuse ...
EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE – NEVERBÁLNÍ A VERBÁLNÍ KOMUNIKACE, ASERTIVNÍ JEDNÁNÍ, ZVLÁDÁNÍ KONFLIKTNÍCH SITUACÍ, ANTIMANIPULATIVNÍ STRATEGIE
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0)
 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video