Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.67%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
21.33%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.00%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
40.00%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

Absolutním vítězem českých cen PR se stal „Karel“

Asociace PR agentur vyhlásila výsledky 8. ročníku oborové soutěže Česká cena za public relations. Absolutním vítězem se stal projekt Karel na Hrad.
Ve čtvrtek 6. června byly slavnostně vyhlášeny výsledky 8. ročníku oborové soutěže Česká cena za public relations, kterou organizuje Asociace public relations agentur. Ceny byly uděleny ve všech 19 kategoriích, absolutním vítězem se v konkurenci 117 přihlášených projektů stal projekt Karel na Hrad, který byl přihlášen do nové kategorie Politická komunikace, politické PR, Public Affairs.

Nejvíce cen získala agentura AMI Communications, která obsadila čtyřikrát zlatou příčku a čtyřikrát stříbrnou příčku.

Zvláštní cenou v kategorii Společenská odpovědnost a filantropie byl oceněn studentský projekt Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy – Změna paradigmatu: Kouření v restauracích lidem vadí. Dvě zvláštní ocenění získala strana TOP 09 v kategorii Politická komunikace, politické PR, Public Affairs za projekty TransparentníKraj.cz a ObceLidem.cz. Poslední zvláštní ocenění získala v kategorii Průmysl agentura Bílý medvěd PR za projekt Jiřičky v ráji pro Eden.

Již podruhé udělila APRA také mimořádnou Cenu za celoživotní přínos oboru, která byla letos věnována in memoriam Petru Němcovi, ekonomickému novináři a vysokoškolskému pedagogovi. Petr Němec se zasloužil o základy novodobé odborné literatury oboru public relations a osobně se zasadil o to, aby PR začalo být vyučováno jako řádný předmět na českých univerzitách. Ocenění pro Petra Němce, který zemřel v roce 2011, převzala jeho dcera.

Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  18.07.2013  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 1 )
... hodnotim ...
   
Diskuse ...
Absolutním vítězem českých cen PR se stal „Karel“
Asociace PR agentur vyhlásila výsledky 8. ročníku oborové soutěže Česká cena za public relations. Absolutním vítězem se stal projekt Karel na Hrad. Ve čtvrtek 6. června byly slavnostně vyhlášeny výsledky 8. ročníku oborové soutěže Česká cena za public relations, kterou organizuje Asociace public relations agentu ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 18.07.2013
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video