Medialni partner
 
 

Anketa

Navštěvujete někdy školení z oblasti soft skills?
22.78%
Ano, velice rád i na vlastní náklady.
21.52%
Ano, ale ne na svoje vlastní náklady.
16.46%
Ne, ale rád bych, kdyby byla levnější.
39.24%
Ne, nikdy bych něco takového nepodstoupil.
 
 
Reklama
Chcete tady mít svou reklamu?

Pro více informací kliknete zde

 
 

ABSOLOOK roztančil dřevěnou figurku

 Festival TANEC PRAHA se pro letošní ročník rozhodl o změnu image a oslovil BTL agenturu ABSOLOOK s.r.o. Tradiční fotografie z představení tak na materiálech vystřídala dřevěná figurka, která se roztančila i v guerillovém spotu.
Absolook připravil grafický návrh figurky ve dvou variantách na šířku, kdy tvoří nápis TANEC, a na výšku, kdy zaujímá stejnou taneční polohu jako silueta v logu festivalu. Tento návrh byl dále rozpracován na mnoho dalších materiálů od jednodušších letáků přes VIP pozvánky, plakáty, inzeráty až po graficky náročný stostránkový katalog. 

     Figurka zároveň ožila v guerillovém spotu, kdy panáček putuje městem a hledá místo konání Tance Praha.  Na jeho cestách ho čekají různá překvapení a nesnáze. Cílem spotů, které jsou zveřejňovány postupně v průběhu května, je zvýšit povědomí o festivalu a přilákat nové diváky. Ti mají možnost zúčastnit se soutěže: Ukažte nám vy svoji cestu za TANCEM. Natočením amatérského videa mohou získat vstupenky na hlavní hvězdu představení.  Akce je samozřejmě podpořena na internetových stránkách, Facebooku (Tanec Praha / Divadlo Ponec) a dalšími PR aktivitami. 

Autor článku  Jiří Wagner  Vydáno  25.05.2012  Komentáře k článku  Diskuse (0)  Odeslat známému  Odeslat 
Sdilet
info Hodnocení návštěvníků ( 5 )
... hodnotim ...
   
Diskuse ...
ABSOLOOK roztančil dřevěnou figurku
 Festival TANEC PRAHA se pro letošní ročník rozhodl o změnu image a oslovil BTL agenturu ABSOLOOK s.r.o. Tradiční fotografie z představení tak na materiálech vystřídala dřevěná figurka, která se roztančila i v guerillovém spotu. Absolook připravil grafický návrh figurky ve dvou variantách na šířku, kdy tvoř ...
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 25.05.2012
 
 

E-NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek.

 
 

Kalendář akcí ...

Kategorie akcí ...

 
 
Tagy ...
Nejnovější videa ...
video video video video
video video video video
video video video video